ELLBIS - Kasy fiskalne - Drukarki fiskalne, najtańsze kasy fiskalne - Kraków

Drukarki fiskalne, najtańsze kasy fiskalne - Kraków

Drukarki fiskalne, najtańsze kasy fiskalne - Kraków

Firma Ellbis działająca od 1994r w Krakowie, jest autoryzowanym serwisem kas, drukarek fiskalnych takich firm jak: NOVITUS-COMP, DATECS-POLSKA , POSNET, ELZAB, SHARP, INNOVA, ELCOM, EMAR ...
Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą i serwisem kas i drukarek fiskalnych na terenie Krakowa i całego województwa Małopolskiego. Staramy się zawsze dopasować odpowiedni sprzęt do potrzeb Klienta.

W ofercie posiadamy najtańsze kasy fiskalne w Krakowie, drukarki fiskalne, drukarki paragonowe, wagi sklepowe, elektroniczne, programy do gastronomii, programy do sklepów i hurtowni, monitory dotykowe, komputery POS, sprawdzarki cen, kolektory danych, drukarki kodów kreskowych, czytniki kodów kreskowych, liczarki, szuflady, metkownice, metkownice do odzieży, materiały eksploatacyjne oraz tańsze kasy używane .

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym kas i drukarek fiskalnych. Wdrażamy systemy kasowe, oprogramowanie. Naprawa, legalizacja wag.

Jeśli mają Państwo pytania prosimy pisać lub dzwonić tel. 12-294-00-88 lub 783-14-11-14 lub ellbis@ellbis.pl

Najtańsze kasy fiskalne

EURO 50TE - lekka, mała kasa fiskalna Kasa fiskalna przeznaczona dla firma o małym natężeniu ruchu, oraz sprzedaży obwoźnej. Dzięki swojej lekkości i poręczności jest idealna dla miejsc gdzie nie ma konieczności wystawiania dużej ilości zamówień.
Czytaj więcej