Regulamin sklepu ELLBIS.PL

1. Sklep internetowy ELLBIS.PL , działający pod adresem www.ELLBIS.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową szerokiego asortymentu urządzeń fiskalnych, czytników, wag, oprogramowania, a także innych urządzeń i akcesorii wykorzystywanych w handlu, usługach i logistyce .
Nasz sklep jest otwarty przez całą dobę, 365 dni w roku. W związku z tym również przez całą dobę można składać zamówienia. Jednak realizacja zleceń następuje wyłącznie w godz. 9- 17 w dni powszednie.

2. Sklep ELLBIS.PL jest prowadzony przez firmę ELLBIS s.c., NIP 678-10-02-728, Regon 350740763, z siedzibą w Krakowie przy ul. Syrokomli 11A .

3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich netto (nie zawierającą podatku VAT) . Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

4. Do każdego zamówienia doliczane są koszty dostawy. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

5. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu oraz jeśli to konieczne kontaktem telefonicznym.

6. Sklep ELLBIS.pl zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia.
Możliwe jest również potwierdzenie telefoniczne. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

7. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: ellbis@ellbis.pl , tel. (012) 294 00 88

8. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 2 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia. W przypadku trudności z realizacją, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od sklepu ELLBIS.pl

9. Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało numer telefonu odbiorcy i adres poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, Sklep zastrzega sobie prawo do niewysyłania towaru.

10. Sklep ELLBIS.pl proponuje trzy formy płatności:

  1. przelewem: w momencie, gdy cała przesyłka zostanie przygotowana, klient otrzyma e-mail z prośbą o dokonanie
przelewu, a w nim wszystkie potrzebne dane. Przesyłka zostanie wysłana, gdy pieniądze wpłyną na konto -
zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu.

    Właściciel konta:
    ELLBIS s.c. Kasy Fiskalne
    ul. Syrokomli 11A
    30-102 Kraków
    Nr konta bankowego: BRE BANK S.A. WA-WA O/Łódź
                                   51 1140 2017 0000 4602 0410 8650

  2. za pobraniem: za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze kurierowi  

  3. gotówką:  Klient płaci przy odbiorze pracownikowi ELLBIS s.c.  

11. Do każdego zakupu dołączony jest paragon lub faktura FV. Jeśli faktura ma zostać wystawiona na firmę, należy podać nazwę, dane oraz NIP firmy. Dokonując zakupu klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury bez podpisu.

12. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury.

13. Złożone zamówienie może być anulowane tylko drogą telefoniczną: tel. (012) 294 00 88
Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

14. Aby ułatwić obsługę stałych Klientów, wprowadziliśmy opcjonalną ich rejestrację. Jest ona możliwa przy dokonywaniu pierwszych zakupów w naszym sklepie. Przy kolejnych zakupach można posługiwać się loginem (unikalnym identyfikatorem klienta) i hasłem podanym podczas rejestracji w trakcie pierwszych zakupów.

15. Zgodnie z Ustawą z dn. 2 marca 2000 r. O ochronie praw konsumenta, klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie ELLBIS.pl bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony produkt nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany paragon lub fakturę. ELLBIS s.c. gwarantuje zwrot wartości produktu. Koszt dostawy nie podlega zwrotowi, klient płaci również za odesłanie towaru.

 

 

 

15a. Urządzenia (kasy, drukarki) zafiskalizowane  na życzenie klienta nie podlegają zwrotowi.

 

 

16. W przypadku reklamacji prosimy o odesłanie wadliwego towaru na adres korespodencyjny sklepu ELLBIS.pl . Nie przyjmujemy jednak żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć paragon lub fakturę wraz z opisem przyczyny zwrotu. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, jeżeli tylko będzie to możliwe. Jeśli będzie to już niemożliwe sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Za towar wadliwy uznaje się taki, która ma wady techniczne.

17. Informacje o zwrocie lub chęci wymiany towaru prosimy kierować na kontakt mailowy lub telefoniczny: ellbis@ellbis.pl , tel. (012) 294 00 88.
Po jego otrzymaniu prześlemy odpowiedź z niezbędnymi informacjami, dotyczącymi sposobu odesłania towaru. Prosimy nie wysyłać towaru bez uprzedzenia, ani za pobraniem. Przesyłki wysyłane bez uprzedniego kontaktu telefonicznego bądź emailowego nie będą przyjmowane.

18. Sklep ELLBIS.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przesyłki dotyczące zwrotu lub wymiany towaru, które zostały wysłane przez Klientów, a następnie zaginęły.

19. Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w naszym sklepie wyłącznie w celach informacyjnych.

20. Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy zostaną wprowadzone do bazy danych ELLBIS.pl wyłącznie w celach realizacji zamówień
i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

21. Wysyłki zagraniczne rozpatrywane są indywidualnie (prosimy o kontakt mailowy). Realizowane są po wcześniejszej wpłacie na konto całej sumy, wraz z kosztami wysyłki. Koszt wysyłki można ustalić po otrzymaniu wstępnego zamówienia (np. emailem) na podstawie ilości (waga paczki) produktów, wg. aktualnego cennika. Również czas wysyłki podlega indywidualnym uzgodnieniom.

22. Wszystkie uwagi, propozycje, komentarze prosimy kierować pod adresem:
ELLBIS s.c.
ul. Syrokomli 11A
30-102 Kraków
e-mail: ellbis@ellbis.pl
tel.: (012) 294 00 88